Stanowisko Elektryka Utrzymania Ruchu - PRACA NA PEŁEN ETAT

Filed under: POZNAŃ | Informatyka - Administracja

Lokalizacja: POZNAŃ, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
-naprawa systemów automatyki przemysłowej
-serwisowanie systemów regulacji
-zadania przy systemie zabezpieczeń.

Oferujemy:
- system czterobrygadowy
- UMOWĘ O PRACĘ
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe ( w tym dodatek zmianowy 40% oraz premię uznaniową)
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij do nas swoje CV.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (Certyfikat APT nr 6231 wystawia to ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883)."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania:
- ukończone technikum elektryczne
- znajomość pracy przy urządzeniach elektrycznych
- posiadanie ważnych uprawnień kategorii "E" i "D" wydane przez SEP
- doświadczenie na stanowisku pracownika obsługującego systemy: automatyki przemysłowej, regulacji oraz zabezpieczeń.
« Specjalista ds. Klientów Biznesowych
Asystent ds. wsparcia IT - język niemiecki »