Kierownik budowy

Filed under: Poznań | Budownictwo - Geodezja

GP People jako agencja zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 4972) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie naszym Klientem jest duża firma z branży developerskiej, dla którego poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Kierownik budowy

nr referencyjny: KB/04/16 miejsce pracy: Poznań region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie współpraca z inwestorem i dostawcami oraz koordynacja pracy podwykonawców przygotowywanie dokumentacji kontraktowej zarządzanie podległym zespołem pracowników zarządzanie finansami kontraktu oraz gospodarką materiałową udział w przygotowywaniu ofert (analiza dokumentacji, kalkulacja ceny)

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie znajomość przepisów prawa budowlanego, rozporządzań oraz norm branżowych umiejętność kosztorysowania robót znajomość programów: MSOffice, MS Project, Auto Cad umiejętność zarządzania zespołem prawo jazdy kat. B komunikatywna znajomość języka angielskiego i lub niemieckiego - mile widziana

Oferujemy:
zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia
niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) szkolenia i rozwój zawodowy atrakcyjny system benefitów
« Team Manager/Kierownik DOBRA OFERTA managerska
PRACA W OPIECE- NIEMCY, ZAROBKI NAWET 1300 EURO RĘKĘ. »