PRODUKCJA-PRACA OD ZARAZ!

Filed under: Kielce | Produkcja

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o.
wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy : Kielce

Obowiązki:
obsługa linii produkcyjnej
pomoc przy taśmie produkcyjnej z surowymi lub gotowymi wyrobami
składanie kartonów, pakowanie towaru i układanie na palety

Wymagania:

Aktualna książeczka sanepidowska (warunek konieczny)
Dyspozycyjność do pracy od pn do pt
Motywacja do pracy

Oferujemy:
System pracy III zmianowy
Umowa zlecenie
Zdobycie nowych umiejętnośći i doświadczenia

535039992

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
« Asystent/ka zarządu
Java Developer »