Software Developer

Filed under: Kraków | Informatyka - Programowanie

Benhauer to polska firma technologiczna, która jest producentem systemu SALESmanago, jednej z największych na świecie platform klasy marketing automation oraz systemu APPmanago służącego do automatyzacji w kanale mobilnym. Istniejemy na rynku od 2011 roku i już zatrudniamy 120 osób w Krakowie, Warszawie, Londynie, Lizbonie, Bukareszcie, Nowym Jorku i Bangalore. Od trzech lat rozwijamy się w tempie 100% rocznie. W związku z tym, bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Software Developer
Do Twoich obowiązków będzie należało współtworzenie platformy SALESmanago kreując unikalne na skalę światową rozwiązania w najnowszych technologiach w ramach projektów prowadzonych wg najnowocześniejszych metod zarządzania.
Będziesz odpowiedzialny za rozwój oprogramowania do automatyzacji marketingu oraz przetwarzanie i analizę dużych zbiorów danych. Być może do Twoich obowiązków będzie należało utrzymanie bieżącej infrastruktury Linuxa!
Jesteś mistrzem JAVY? Potrafisz pisać świetne zapytania SQL i znasz bazy danych? Może technologie Webowe są Twoją mocną stroną? Albo bardzo dobrze administrujesz serwerami Linuxa?
Jeśli choć raz odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, to znaczy że szukamy właśnie Ciebie!
Oferujemy:
- zapewniamy możliwości pracy przy innowacyjnych systemach tworzonych w najnowocześniejszych technologiach,
- umożliwiamy styczność z najnowszymi technologiami jak bazy NoSQL i przetwarzanie BigData,
- dajemy realne możliwości wpływu na nowe rozwiązania i produkty,
- solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki,
- świetną atmosferę pracy: xbox, piłkarzyki, nagrody finansowe, parking, joga, angielski, pizza-day i wiele, wiele innych atrakcji
- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania, a w efekcie może dochodzić nawet do 15.000 netto!
APLIKUJ do NAS! :)
« Programista ds. integracji produktów
KONSULTANT SERVICE DESK »