Pomocnik tapicera (Niemcy) – praca od zaraz

Filed under: Lipsk | Produkcja

Dla naszego niemieckiego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży samochodowej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pomocnik tapicera (Niemcy) praca od zaraz!

Miejsce pracy: Lipsk

Wymagania:
Sprawność manualna i fizyczna
Samodzielność
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dokładność i niezawodność w wykonywanej pracy
Znajomość języka niemieckiego na min. komunikatywnym poziomie

Obowiązki:
Asystowanie i pomoc przy pracach tapicerskich tapicerowanie foteli samochodowych
Dostarczanie materiału na miejsce produkcji
Transport oraz składowanie gotowych wyrobów w magazynie
Kontrola jakości wykonanej pracy
Wykonywanie prac porządkowych
Praca na podstawie wytycznych przełożonych
Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:
Legalna praca na niemieckich warunkach
System szkoleń wprowadzających
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki
Darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Certyfikat KRAZ nr 275
« Księgowy ze znajomościa języka niderlandzkiego (k/m)
Lider Produkcji »