Praca dla lekarza laryngologa - Słupsk, woj. pomorskie

Filed under: Słupsk | Lekarz - Farmaceuta - Weterynarz

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta prywatnego Centrum Medycznego poszukuje

Lekarza laryngologa

Nr ref. LAR - Słupsk

Lokalizacja: Słupsk

Opis stanowiska
- udzielanie świadczeń medycznych w Centrum Medycznym

Oferujemy:
- kontrakt lub umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin - do indywidualnego ustalenia
- elastyczne godziny pracy

Wymagania:
- posiadanie pełnej specjalizacji z laryngologii.
- mile widziane posiadanie uprawnień z zakresu medycyny pracy

Termin rozpoczęcia pracy od zaraz

Opis placówki:
Jest to nowoczesne, wielospecjalistyczne Centrum Medyczne znajdujące się w Słupsku. Placówka jest
nowocześnie wyposażona.

Więcej szczegółów można uzyskać pod nr tel. 22 292 68 33 lub 22 292 68 32

CV wraz z podaniem nr referencyjnego LAR - Słupsk prosimy przesyłać na adres

Prosimy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja
883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Więcej naszych ofert pracy można znaleźć na

NES Healthcare jest firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku
brytyjskim i ponad 9-letnim doświadczeniem w Polsce.
NES Healthcare jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2771

NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment and Employment Confederation organizacji
zrzeszającej brytyjskie prywatne firmy rekrutacyjne działające zgodnie z najwyższymi standardami REC
« Księgowy w dziale GL z j. angielskim
Pracownik magazynowy do kompletacji kwiatów »