Kierowca C+E / BDF (oferta pracy tymczasowej)

Filed under: Gliwice | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Międzynarodowa Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO (nr cert. 5703) poszukuje dla swojego niemieckiego
klienta pracowników na stanowisko
Miejsce Pracy: Niemcy, Stacjonarnie Friedewald, Całe Niemcy
Zakres obowiązków
Kierowanie TIR-em z nadwoziem wymiennym- BDF
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Około 200 godzin w miesiącu
Opiekę polskojęzycznego koordynatora
Wymagania
Prawo jazdy kat. C + E
Karta kierowcy oraz aktualne orzeczenie psychologiczne
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w prowadzeniu BDF
Mile widziane uprawnienia ADR

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na maila: [Apply online]. Prosimy w CV o zapisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i
następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
« Operator okleiniarki - okolice Poznania
Zarabiaj od zaraz Piekary Śląskie »