Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

Filed under: Łódź | Logistyka i Transport

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

Łódź

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy chętnych osób do podjęcia pracy na stanowisku Specjalisty ds. eksportu ze znajomością języka niemieckiego.

Do obowiązków na tym stanowisku należy:
wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami
organizacja transportu i wysyłek do klientów
przygotowanie kompletu dokumentów transportowych oraz eksportowych
utrzymywanie bieżącej komunikacji z klientem
przygotowywanie ofert

Wymagania:

biegła znajomość języka niemieckiego
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
doświadczenie w obsłudze klienta
znajomość systemu SAP będzie zaletą
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju
szkolenia
pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Kasjer / Kasjerka Sieradz
Konsultant Telefoniczny ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta »