Praca przy zbiorze pomidorów, Lubliniec

Filed under: Lubliniec | Inne

ITC Grupa Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy przy zbiorze pomidorów
Miejsce pracy:
Lubliniec

Zadania:
- zbiór pomidorów

Wymagania:
- dyspozycyjność
- dokładność
- odpowiedzialność

Oferujemy:
- kilku miesięczną umowę zlecenie
- praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
- dodatkowe ubezpieczenie NNW
- praca od poniedziałku do piątku
- współpraca długoterminowa
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [Apply online] bądź skontaktować się bezpośrednio tel: 600940554. W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).".
« Programista .NET (C#, asp.net)
Kierownik Regionu »