Praca z językiem niemieckim (do 6000PLN)

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta - Call Center

Dla naszego klienta z siedzibą w Warszawie - Mokotów poszukujemy kandydatów
Customer Service Representative
z niemieckim

Zadania:

Obsługa klienta przez telefon, chat oraz e-mail (przychodzące) zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
Znajomość urządzeń komputerowych (laptopy, smartfony, tablety etc.)
Nastawienie na klienta - OPIEKUN KLIENTA

Oferujemy:

Umowę o pracę
Wynagrodzenie do 6000 brutto/miesiąc W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA

Bogaty pakiet szkoleniowy
Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Zapraszamy do aplikowania
[Apply online] oraz do odwiedzenia naszej strony: http://interpermit.es-candidate.com/pl/application/form/226673/0/1/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "
« Konsultant ds. sprzedaży, Katowice
Przedstawiciel handlowy- branża event »