Back Office Support - praca z językiem niemieckim

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta - Call Center

Znasz język niemiecki?
Lubisz kontakt z klientem, ale odnajdujesz się również w pracy administracyjno-biurowej?
Poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:
Administracyjne i informacyjne wsparcie backoffice klienta w zakresie pomocy w wyjaśnianiu spraw dotyczących płatności, zagadnień merytorycznych i technicznych w języku niemieckim.

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (min. B2/C1)
Dobra znajomość obsługi komputera
Otwartość na nowinki techniczne
Komunikatywność, orientacja na Klienta

OFERUJEMY:
Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie karty sportowej
Kursy językowe

Znajdź nas na fb: https://www.facebook.com/interpermit/

Jeżeli nie spełniasz oczekiwań podanych w ofercie, a znasz języki obce - aplikuj do naszej bazy kandydatów - [Apply online]
Prowadzimy szereg rekrutacji z językami obcymi!
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626
« Automatyk
Praca na produkcji/Best koło Eindhoven »