Doradca Techniczno-Handlowy Kraków

Filed under: Kraków | Sprzedaż

Dla naszego Klienta, producenta materiałów budowlanych, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego ds. Chemii Budowlanej

Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za promowanie i sprzedaż produktów firmy na podległym terenie. Wybrany Kandydat będzie obsługiwał Klientów z kanału inwestycyjnego oraz dystrybucyjnego, podtrzymywał relację z dotychczasowymi Klientami oraz pozyskiwał nowych. Dodatkowymi obowiązkami będzie promowanie produktów poprzez prowadzenie prezentacji, szkoleń, analiza rynku oraz raportowanie działań handlowych.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia minimum średniego budowlanego oraz z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży w branży budowlanej w kanale inwestycyjno dystrybucyjnym. Idealny Kandydat powinien posiadać znajomość lokalnego rynku oraz inwestycji realizowanych na podległym terenie. Poszukujemy osób komunikatywnych, z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami negocjacyjnymi, nastawionych na wynik i realizację celów. Wymagamy czynnego prawa jazdy kategorii B.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, narzędzia potrzebne do pracy, cykl szkoleń również technicznych, dodatkowy pakiet socjalny.
« Operator wózka widłowego - Gdańsk, Gdynia
Pracownik produkcji »