Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

Filed under: Poznań | Nauka i Edukacja

Wartości Aegon Premium
Pracujemy RAZEM
Czynimy ZROZUMIAŁYM
Wyprzedzamy OCZEKIWANIA
Jeżeli chcesz otworzyć ciekawy i, mamy nadzieję, pasjonujący rozdział swojej kariery, daj nam o tym znać klikając:
Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Obecnie do naszej struktury Aegon Premium poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kontaktów z Klientami
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie (stały i zmienny element wynagrodzenia) wraz z rozbudowanym systemem motywacyjnym, nowoczesną przestrzeń biurową w dogodnej lokalizacji, zgrany team z którym będziesz się doskonale bawić podczas licznych wyjazdów i spotkań integracyjnych, przejrzystą ścieżkę kariery w 100% uzależnioną od Twojego zaangażowania, system pracy oparty o work-life balance.
Oczekujemy: wykształcenia wyższego, minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta /call center, efektywnej komunikacji z klientem zewnętrznym i współpracownikami, odpowiedzialności za terminową realizację zadań i wyniki swojej pracy, chęci wykorzystywania nowych technologii w codziennej pracy.
Zakres obowiązków: identyfikowanie potencjalnych klientów w celu analizy ich potrzeb oraz zabezpieczenia ich życia, zdrowia i majątku produktami z naszego portfolio, obsługa klientów indywidualnych w zakresie doboru rozwiązań finansowych, ochronnych i majątkowych, utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w ramach obsługi posprzedażowej.
« Adobe Experience Manager
Praca w hotelu »