Senior Konsultant SAP BI

Filed under: Wrocław | IT

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.
Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.
W naszych biurach pracuje już ponad 800 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.
Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Senior Konsultant SAP BI

Opis stanowiska:
Jako Senior Konsultant SAP BI będziesz świadczyć usługi konsultingowe dla Klientów międzynarodowych i polskich w zakresie SAP BI. Będziesz brać aktywny udział w pracach zespołu projektowego, jak również serwisowego.
Do zakresu Twoich zadań jako Senior Konsultanta SAP BI należeć będzie przede wszystkim projektowanie i implementacja rozwiązań oraz dokumentowanie zmian. Samodzielnie lub w ramach pracy zespołowej będziesz odpowiadać za przyjmowanie, analizę i rozwiązywanie zgłoszeń (incydentów lub change requestów) Klienta. Będziesz przygotowywać i proponować Klientowi wprowadzenie nowych rozwiązań. Przy wykonywaniu powyższych zadań będziesz angażować i koordynować pracę innych członków zespołu. Będziesz odpowiadać za terminowość, jakość i ocenę pracy zespołu przed Klientem. Będziesz reprezentować zespół w bezpośrednim kontakcie z Klientem. Ponadto będziesz odpowiadać za przeprowadzanie warsztatów projektowych z Klientem.
Jako osoba doświadczona będziesz pełnić funkcję mentora w zespole SAP BI, przeprowadzać wewnętrzne szkolenia, odpowiadać za rozwój zespołu, wspierać i wdrażać nowych pracowników w tajniki prac zespołu i pracy w projekcie.

Opis stanowiska: minimum 5-letnie doświadczenie jako konsultant SAP BI (BW i/lub BO); minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem; doświadczenie jako konsultant wiodący; znajomość modułu SAP BI; znajomość metodologii projektowej; znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym; doświadczenie w koordynacji pracy zespołu;
łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego; udział w prestiżowych projektach międzynarodowych; atrakcyjne warunki finansowe, w szczególności rozliczanie nadgodzin, jeżeli takie były konieczne i zlecone podczas prac projektowych; prywatną opiekę medyczną; pakiet ubezpieczeniowy; dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne; wyjazdy integracyjne; szkolenia zawodowe i językowe; przyjazną atmosferę w pracy; wsparcie w relokacji*; zależnie od preferencji oferujemy są dwa tryby pracy - wyjazdowy (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 100%) i stacjonarny (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 25%).

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)."
Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
« Asystent/ka w działe finansowym
Business Development Manager »